Odzyskiwanie danych

Serwis komputerowy, odzyskiwanie danych Poznań

Utraciłeś bardzo ważne dla Ciebie pliki, zdjęcia, filmy czy też firmowe dokumenty? Centrum komputerowo-sieciowe Otulon zajmuje się szybkim i skutecznym odzyskiwaniem danych z nośników CD/DVD, pendrive, pamięci flash oraz dysków. Nawet skomplikowane problemy są dla nas ciekawym wyzwaniem, tak abyś mógł się cieszyć swoimi plikami na nowo.

Odzyskiwanie danych odgrywa ważną rolę w naszej firmie, bowiem wiemy ile dla Państwa znaczą dane przechowywane na komputerach. 

Usługa odzyskiwania danych wymaga najbardziej skomplikowanej procedury, która wymaga od nas indywidualnego podejścia z zachowaniem prywatności i ochrony Państwa danych. W naszej firmie pracują tylko sprawdzone osoby, do których mamy pełne zaufanie, co potwierdzają nasi zadowoleni klienci.

Aby zapobiec ponownemu utraceniu danych nasz serwis komputerowy Otulon zajmuje się również zabezpieczaniem danych w postaci kopii zapasowych. Archiwizacja danych w sposób bezpieczny uchroni Twoje pliki przed ponownym utraceniem.

Każdy problem jest inny dlatego skontaktuj się z nami, a na pewno odzyskamy Twoje dane za rozsądną cenę, z zachowaniem pełnej prywatności i w możliwie najszybszym czasie.