Sieci komputerowe

Serwis komputerowy, odzyskiwanie danych Poznań

Instalowanie sieci konfiguracja montaż sieci internetowych

Nie od dziś wiemy jak przykra jest sytuacja gdy zawiedzie internet, moment w którym go nie ma może zablokować działanie każdej firmy. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest sprawne funkcjonowanie sieci. Prowadzimy usługi z zakresu projektowania, instalacji sieci, konserwacji sieci przewodowych oraz bezprzewodowych. Zajmujemy się sieciami od tych najmniejszych domowych, po duże firmy korzystające z zaawansowanej infrastruktury sieciowej

Dla całej sieci staramy się wybrać jedno miejsce. Może być to miejsce w szafie, ścianie, róg pokoju, gdzie zamontujemy szafy lub całe komponenty, co zmniejszy objętość sieci w całym budynku. Następnie instalujemy wszystkie przewody w dogodnych miejscach w miejscu pracy. Przewody umiejscowiane są z uwzględnieniem estetyki pomieszczeń w zależności odmożliwości w ścianie lub prowadnicach.

Nasza firma do wykonywania prac montażowych używa tylko i wyłącznie sprawdzony sprzęt, najlepszych światowych marek oraz komponenty spełniające najwyższe normy.

Jakość
Aby osiągnąć wysoką jakość pracy przy instalacji sieci ważne jest, aby zaprojektować system i wykonywać go ściśle i zgodnie z projektem. Wszystkie prace przy budowie systemów kablowych w naszej firmie są prowadzone zgodnie z zasadami montażu, norm i przepisów. Firma posiada system kontroli jakości, który pomaga uniknąć wszelkich braków w systemie po instalacji.

Daty
Jesteśmy gotowi do instalacji sieci, tak szybko, jak to możliwe, w tym pracy w weekendy i nocy.

Cena
Stosujemy się do elastycznej polityki cenowej. Dlatego ceny instalacji sieci zależą od indywidualnego projektu oraz ustaleń.

Wykonanie projektu można podzielić na następujące etapy:

1. Oświadczenie problemu
Uważamy, że bardzo ważne jest, aby dowiedzieć się jakie są rzeczywiste potrzeby klienta. Na tym etapie staramy się jak to tylko możliwe uniknąć wszelkich zbędnych kosztów, wybierając sprzęt i technologie jak najbardziej odpowiadające oczekiwaniom klienta.

2. Przygotowanie budżetu projektu
Jednym z ważniejszych etapów jest kompleksowa informacja na temat kosztów w projektu. Dzięki temu, że proponujemy wiele wariantów cenowych dla jednego projektu, możemy porównać koszt z wykorzystaniem różnych urządzeń i materiałów oraz wybrać najbardziej odpowiednią opcję.

3. Materiały zaopatrzeniowe
Wszystkie materiały są przywożone w tym samym czasie i w dogodnym czasie dla Państwa.

4. Prace montażowe
Nasza firma zatrudnia specjalistów z dużym doświadczeniem. Wszystkie informacje niezbędne do pracy uzyskacie Państwo przez naszego menadżera, już na etapie czego dotyczy projekt. Z tego powodu w czasie pracy nie jest konieczna obecność klienta.

5. Kontrola jakości
Po zakończeniu prac instalacyjnych menadżer projektu uruchamia calą sieć i sprawdza czy wszystko funkcjonuje jak należy. Przeprowadzone badanie sprawdza podstawowe elementy i przygotowanie do zdania całości dla klienta.

6. Dostawa- data
Najbardziej ekscytujący etap całego procesu. Na tym etapie, będzie mogli pokazać rezultaty  wykonanej pracy. Będziecie Państwo zaskoczeni, jak w krótkim czasie i przy odpowiedniej jakości będą realizowane powierzone nam zadania.