Sieci komputerowe

Serwis komputerowy, odzyskiwanie danych Poznań

Instalowanie sieci konfiguracja montaż sieci internetowych

Nie od dziś wiemy jak przykra jest sytuacja gdy zawiedzie internet, moment w którym go nie ma może wpłynąć znacząco na funkcjonowanie naszej firmy. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest sprawne funkcjonowanie sieci. Dlatego prowadzimy usługi z zakresu projektowania, instalacji sieci, konserwacji sieci przewodowych oraz bezprzewodowych. Zajmujemy się sieciami od tych najmniejszych domowych, po duże firmy korzystające z zaawansowanej infrastruktury sieciowej

Dla całej sieci staramy się wybrać jedno miejsce. Może być to miejsce w szafie, ścianie, róg pokoju, gdzie sprytnie zabudujemy sieć, co zmniejszy objętość sieci w całym budynku. Następnie instalujemy wszystkie przewody w dogodnych miejscach w miejscu pracy. Przewody umiejscawiane są z uwzględnieniem estetyki pomieszczeń w zależności od możliwości w ścianie lub prowadnica

Centrum komputerowo-sieciowe Otulon do budowania sieci w tym prac montażowych używa tylko i wyłącznie sprawdzony sprzęt, najlepszych światowych marek oraz komponenty spełniające najwyższe normy.

Jakość i pomysłowość
Aby osiągnąć wysoką jakość pracy przy instalacji sieci ważne jest, aby zaprojektować system i wykonywać go ściśle i zgodnie z projektem. Wszystkie prace przy budowie systemów kablowych w naszej firmie są prowadzone zgodnie z zasadami montażu, norm i przepisów. Firma posiada system kontroli jakości, który pomaga uniknąć wszelkich braków w systemie po instalacji.

Cena

Stosujemy się do elastycznej polityki cenowej. Dlatego ceny instalacji sieci zależą od indywidualnego projektu oraz ustaleń.

Daty
Jesteśmy gotowi do instalacji sieci, tak szybko, jak to możliwe, w tym pracy w weekendy i nocy.

Wykonanie projektu można podzielić na następujące etapy:

1. Określenie potrzeb i propozycja
Uważamy, że bardzo ważne jest, aby dowiedzieć się jakie są rzeczywiste potrzeby klienta. Na tym etapie staramy się jak to tylko możliwe uniknąć wszelkich zbędnych kosztów, wybierając sprzęt i technologie jak najbardziej odpowiadające oczekiwaniom klienta.

2. Przygotowanie budżetu projektu
Jednym z ważniejszych etapów jest kompleksowa informacja na temat kosztów w projektu. Dzięki temu, że proponujemy wiele wariantów cenowych dla jednego projektu, możemy porównać koszt z wykorzystaniem różnych urządzeń i materiałów oraz wybrać najbardziej odpowiednią opcję.

3. Materiały zaopatrzeniowe
Wszystkie materiały są przywożone w tym samym czasie i w dogodnym czasie dla Państwa.

4. Prace montażowe
Nasza firma zatrudnia specjalistów z dużym doświadczeniem. Wszystkie informacje niezbędne do pracy uzyskacie Państwo przez naszego menadżera, już na etapie czego dotyczy projekt. Z tego powodu w czasie pracy nie jest konieczna obecność klienta.

5. Kontrola jakości
Po zakończeniu prac instalacyjnych menadżer projektu uruchamia calą sieć i sprawdza czy wszystko funkcjonuje jak należy. Przeprowadzone badanie sprawdza podstawowe elementy i przygotowanie do zdania całości dla klienta.

6. Dostawa- data
Najbardziej ekscytujący etap całego procesu. Na tym etapie, będzie mogli pokazać rezultaty  wykonanej pracy. Będziecie Państwo zaskoczeni, jak w krótkim czasie i przy odpowiedniej jakości będą realizowane powierzone nam zadania.